HAKKIMIZDA

1945 yılından beri keçiboynuzu meyvesi alım-satım konusunda faaliyet gösteren firmamız; 2000 yılından itibaren “AKDENİZ HARNUP ve GIDA KATKI MADDELERİ SAN. TİC. A.Ş.” unvanı ile keçiboynuzu ürünlerinin alım, satım ve işlenmesi konusunda sektöründe lider ve yüksek üretim kapasitesine sahip bir firmadır.

AKDENİZ HARNUP A.Ş. Türkiye’nin güney tarafında liman şehri olan Mersin ilinin Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur.

AKDENİZ HARNUP A.Ş. kurulmasıyla birlikte keçiboynuzu meyvesini işleyerek keçiboynuzu pekmezi ve harnup unu ürünlerini uluslar arası hijyen koşullarında son teknoloji fabrikasında üretime başladı.

AKDENİZ HARNUP A.Ş. uzman araştırma ekibi ile başladığı ARGE çalışmaları sonucu 2007 yılında keçiboynuzu zamkını üretmesiyle birlikte hızla seri üretim konusunda yatırımlarına başladı.

AKDENİZ HARNUP A.Ş. 2008 yılında yaptığı yatırımların meyvesini alarak keçiboynuzu zamkı ürününü uluslar arası hijyen son teknoloji yüksek kapasiteli fabrikasında üretime başladı.

AKDENİZ HARNUP A.Ş. yatırımlarına her geçen gün devam ederek rakiplerini tek tek geride bırakıp Türkiye’nin en yüksek kapasiteli keçiboynuzu zamkı üretim fabrikasına sahip olmanın gururunu yaşamaktadır.

AKDENİZ HARNUP A.Ş. gıda katkı maddelerini üretmesiyle birlikte diğer katkı maddelerinin de ithalat – ihracatını yaparak AKDENİZ HARNUP A.Ş. markalı ürünlerini dünyanın dört bir yanına göndermeye devam etmektedir.